Alior Sync jest częścią Alior Bank

Bankowość mobilna

Aplikacja transakcyjna – „Sync Mobile”

Nudzą Cię bankowe aplikacje mobilne? Nie wierzysz, że wystarczy wykonać zdjęcie, aby zrobić przelew, lub potrząsnąć telefonem, aby odświeżyć saldo na rachunku? Pobierz rewolucyjną aplikację banku Alior Sync! Aplikacja Sync Mobile została stworzona z myślą o współczesnych wymagających użytkownikach i ich codziennych potrzebach, związanych z korzystaniem z usług bankowych. Dzięki niej możesz m.in. w szybki i łatwy sposób zrobić przelew krajowy (również natychmiastowy!), wykorzystując prosty szablon płatności lub aparat (wystarczy sfotografować fakturę). Korzystając z książki telefonicznej możesz doładować konto bliskiej osoby, a w razie potrzeby szybko zmienisz PIN do swojej karty. Dzięki aplikacji uzyskasz pełny dostęp do informacji o swoich finansach (sprawdzisz stan środków na rachunku i historię operacji), a także założysz lub zerwiesz lokatę.

W Sync Mobile korzystasz z tych samych czterech metod logowania, co w pełnej wersji bankowości internetowej Alior Sync - nie musisz tworzyć dodatkowych, skomplikowanych haseł.

Aplikacja ma dostęp do GPS, co w razie potrzeby pozwoli Ci szybko zlokalizować najbliższy bankomat lub wpłatomat. Dzięki wykorzystaniu przez aplikację informacji osobistych (np. książki telefonicznej) będziesz mógł również wygodnie doładowywać telefony typu PrePaid („na kartę”), a czujnik położenia telefonu (sterowania sprzętowego) pozwoli Ci zaktualizować informacje o saldzie.

Ponadto, dostęp do połączeń telefonicznych da Ci możliwość wywołania połączenia z bankiem z poziomu aplikacji, bez konieczności ręcznego wpisywania numeru telefonu. Do zainstalowania aplikacji potrzebny jest dostęp do pamięci i połączenie z Internetem.
 

Sync Mobile - Alior Bank S.A. Get it on Google Play WinPhone Logo
Sync Mobile App Store QR code Sync Mobile Google Play QR code Sync Mobile WinPhone QR

 

Bankomaty / Wpłatomaty

  WEJDŹ

Zapraszam do rozmowy

Wybierz sposób rozmowy:
 

Wejdź do Oddziału

 • 0

  konsultantów
  rozpocznij

  Rozmowę Video
 • 0

  konsultantów
  rozpocznij

  Chat
 • 0

  zalogowanych
  osób